Ultra szybki internet Strzelce Opolskie

Internet w Strzelcach Opolskich

Odkryj nowoczesny, super szybki Internet w rewelacyjnej ofercie cenowej (do wyboru kilkadziesiąt wariantów). Łącza NeoConnect to nielimitowany dostęp do Internetu o preferowanej przez Klienta prędkości. Ciesz się w pełni zasobami sieci, swobodnie przeglądaj strony i pobieraj dowolną ilość danych. Airmax jest sprawdzonym dostawcą Internetu zarówno dla firm, jak i dla podmiotów profesjonalnych.

Dlaczego Internet Airmax?

Wypróbuj Airmax. Internet w Strzelcach Opolskich dla użytkowników profesjonalnych, firm i instytucji.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Strzelce Opolskie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Strzelce Opolskie. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem trwa sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Internet PrePaid Strzelce Opolskie - (internet bez umowy)

Internet na kartę Airmax Strzelce Opolskie. Odkryj wszystkie zalety szybkiego Internetu Pre-Paid.

Czy możliwy jest Internet na kartę? Oczywiście! Sieć Airmax (Strzelce Opolskie) oferuje swoim Klientom super szybki, tani Internet PrePaid. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy nie potrzebują stałego łącza, a jedynie chcą okresowo korzystać z dostępu do sieci.

Internet na kartę Airmax daje Ci pełną swobodę korzystania z zasobów Internetu – na szybkich łączach, bez limitu danych. Płacisz tylko za dni objęte dostępem do sieci – o przedziale czasowym decydujesz sam. Na Internet wydajesz dokładnie taką kwotę, jaką wcześniej przewidziałeś – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. Usługę łatwo aktywujesz pod podanym numerem telefonu (konieczna jest również aktywacja routera). Nie wiążesz się z nami żadną umową!

Internet na kartę Airmax to elastyczna i nowoczesna usługa, która umożliwia korzystanie z zasobów sieci na najdogodniejszych dla Klienta warunkach.

Internet PrePaid w Strzelcach Opolskich. Wybierz pewnego dostawcę Internetu.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Strzelce Opolskie - zasięg

BEZPŁATNY OKRES TESTOWY - 30 DNI

Wypróbuj zanim podpiszesz umowę

Naszym priorytetem, jako dostawcy Internetu w Strzelcach Opolskich, jest pełna satysfakcja Klienta z jakości świadczonych usług. Aby każdy mógł przekonać się o szybkości i niezawodności Internetu Airmax, zapewniamy możliwość jego bezpłatnego, niezobowiązującego testowania we własnej firmie przez okres 1 miesiąca. Po tym czasie, Klient sam decyduje czy chce podjąć z nami współpracę, a jeśli tak – to na jakich warunkach (do wyboru pozostają różnorodne warianty abonamentów miesięcznych).

A jeśli nie chcesz wiązać się umową...

Wybierz wygodną opcję Internetu na kartę i ciesz się maksymalną kontrolą nad wydatkami. Płacisz tylko za ilość dni, objętych dostępem do sieci. Internet PrePaid to doskonałe rozwiązanie dla osób, które korzystają z Internetu sporadycznie lub okresowo.

Interesuje Cię nielimitowany Internet w Strzelcach Opolskich? Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć darmowe testowanie!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Strzelce Opolskie, oraz następujące miejscowości:

Balcarzowice, Błotnica Strzelecka, Brzezina, Czarnocin, Dolna, Dziewkowice, Góra Św. Anny, Grabów, Granica, Henryków, Izbicko, Janków, Jemielnica, Kadłubiec, Kalinowice, Kalinów, Kolonowskie, Krasowa, Krośnica, Księży Las, Kurzawka, Leśnica, Lichynia, Ligota Czamborowa, Ligota Górna, Lwowska, Łąki Kozielskie, Niwki, Olszowa, Otmice, Poręba, Poznowice, Raszowa, Rozmierka, Rożniątów, Siedlec, Sprzęcice, Strzelce Opolskie, Sucha, Suchodaniec, Szczepanek, Szymiszów, Warmątowice, Wysoka, Zawadzkie,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy nas polecają!

Klienci są dla naszej firmy wyznacznikiem wszystkich działań. Dlatego robimy, co w naszej mocy, żeby czas spędzony z nami był dla nich inspirujący. Robimy, co w naszej mocy, aby tworzone usługi gwarantowały wyśmienitą rozrywkę, a nasza kadra była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Cieszymy się, że zarówno konsumenci, jak i klienci biznesowi dostrzegają i doceniają nasze podejście oraz polecają naszą ofertę osobom ze swojego otoczenia. I mamy tego potwierdzenie! Wasze komentarze są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - bezcenną wizytówką firmy. Wiedzcie też, że każda, otrzymana sugestia jest dla nas istotna, więc zostaje szczegółowo przeanalizowana i służy do ciągłego wzmacniania jakości usług. Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

Telewizja w Internecie oraz najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do popularnych rozwiązań multimedialnych, takich jak telewizja w Internecie – w różnych wariantach do wyboru.

Internet + TV zamówisz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zakupem pakietu obligatoryjnie poznać warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągnięcia prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Superszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do łącza na smartfonie, otrzymujesz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Download i upload jest możliwy w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Strzelce Opolskie. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

W ciągu ostatnich lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego człowieka czymś tak zwykłym, że bardzo trudno w dzisiejszych czasach chociażby wyobrazić sobie biznes oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z całym światem, udostępnianie różnych plików czy też rozwijanie zainteresowań. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Strzelce Opolskie. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od zbudowanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieznające się na tematach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka forma łączności ma dużą szansę sprostać ich unikalnym potrzebom. Z tego powodu warto rozważyć naszą ofertę – Airmax Internet gwarantuje klientowi błyskawiczny i efektywny dobór dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Strzelce Opolskie. Co więcej u nas masz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, czasu trwania umowy oraz bieżących promocji u dostępnych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do popularnych rozwiązań multimedialnych, takich jak telewizja w Internecie – w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Strzelce Opolskie. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo także programy telewizyjne online oraz telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - gratis. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują w prezencie publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują także darmowy multiroom, kanały HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

Internet symetryczny – co to jest? Czy Internet symetryczny jest oferowany w miejscowości Strzelce Opolskie?

Łącze symetryczne (albo Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, które cechuje się tym, że gwarantowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są tożsame. Najczęściej łącze symetryczne bazuje na komunikacji światłowodowej. Dlatego można też spotkać się z nazewnictwem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Prosty przykład, w ofercie operatora znajduje się Internet symetryczny 300 Mb/s. Należy przez to rozumieć, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Wskazane w ofercie dostawcę Internetu parametry mogą okazać się w trakcie korzystania z Internetu troszeczkę inne, jednak nie powinny być to znaczące różnice. Aby uniknąć rozczarowania, należy przed dopełnieniem formalności dokładnie przeanalizować warunki techniczne i zapisy w umowie.

Internet symetryczny to idealne rozwiązanie dla internautów wysyłających większe ilości dużych plików.

Internet symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Strzelce Opolskie podłącza polskie przedsiębiorstwo Airmax.

Internet stacjonarny do gier online w miejscowości Strzelce Opolskie

Typowa, zalecana prędkość łącza internetowego dla gry internetowej Fortnite, w którą może jednorazowo grać nawet kilkudziesięciu użytkowników, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacznie mniejszą, niezbędną prędkość niż gwarantuje światłowód AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gamingowcy obciążą łącze. Np. już samo pobieranie plików, oglądanie filmów lub wysyłanie poczty potrafi chwilowo spowolnić łącze internetowe oraz negatywnie wpłynąć na ping. Poza innymi użytkownikami, obniżenia płynności grania można doznać przez aktualizowanie się systemu lub programów i aplikacji na komputerze. Im lepszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś przerwie Twoją aktywność online.

Internet do gier online polskiego operatora AirMAX Internet gwarantuje nie tylko wysokie szybkości wysyłania i pobierana danych, ale również bardzo niski ping. W AirMAX ping nie zależy od liczby osób podłączonych do sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej czy Internetu LTE.

Stabilne łącze bez przerw w dostępności Internetu praktycznie likwiduje ryzyko utraty połączenia w trakcie zmagań w wirtualnym świecie. Oprócz do rozgrywek online, Internet AirMAX wykorzystasz do pracy, nauki, robienia zakupów online czy innego rodzaju zabawy.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Strzelce Opolskie i oczekujesz dobrej oferty światłowodu na lokalnym rynku? Zdecyduj się na Internet AirMAX i zapewnij sobie niczym niezakłócony dostęp do newsów oraz najróżniejszych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Światłowód AirMAX to sprawdzone rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości sięgające nawet 1 Gb/s oznaczają totalnie nową jakość w segmencie Internetu domowego i firmowego w miejscowości Strzelce Opolskie.

AirMAX - internet i telewizja Strzelce Opolskie

Elastyczne usługi dla użytkowników domowych i odbiorców biznesowych z miasta Strzelce Opolskie i miejscowości ościennych

Masz dom lub prowadzisz firmę w Strzelcach Opolskich? Szukasz opłacalnej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Odnosisz wrażenie, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce zapewniają coraz gorsze warunki? Odkryj internet stacjonarny Strzelce Opolskie od mniejszego operatora AirMAX! Dostarczamy bezkonkurencyjnie szybki, nowoczesny i niezawodny internet dla użytkowników domowych i odbiorców biznesowych, a także kompleksowe pakiety usług telewizja + internet Strzelce Opolskie. Jako nieliczni w Strzelcach Opolskich posiadamy w ofercie komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są cały czas identyczne. Nasze rozwiązania jesteśmy w stanie spersonalizować pod potrzeby konkretnego klienta pod względem m.in. prędkości łącza, abonamentu miesięcznego czy czasu trwania umowy.

Rzetelny dostawca internetu – Strzelce Opolskie i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i miejscowym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Ogromne doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i niezawodny internet do wszystkich, nawet trudnych lokalizacji, niedostępnych dla innych podmiotów, także tych znacznie bardziej rozreklamowanych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Strzelcach Opolskich. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wdrażane usługi były w pełni dopasowane do realizowanych prac i indywidualnych potrzeb użytkownika, a rekrutowani pracownicy byli kompetentni i faktycznie pomocni. Często można u nas spotkać korzystne promocje na pakiety internet / telewizja Strzelce Opolskie. Bardzo cieszy nas, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są liczne, pozytywne recenzje.

Strzelce Opolskie – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to rewolucyjna usługa bez limitów danych i kłopotliwego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, zasobów platform VOD, portali społecznościowych i używanych aplikacji – na zbliżonych lub bardziej konkurencyjnych warunkach niż mają popularni operatorzy internetowi w Strzelcach Opolskich i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy zapewnia prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak sieci kabli to znikome ryzyko awarii. Rewolucyjny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z zawrotną szybkością bez względu na ilość podpiętych urządzeń. Możesz spokojnie podpiąć jednocześnie PlayStation, smart TV, komputer i dekoder. Dodatkowo światłowód AirFiber wyróżnia się doskonałą odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki pogodowe. Niestraszne mu są wichury czy zamiecie śnieżne.

Internet Wi-Fi Strzelce Opolskie dla gamera

Światłowód AirFiber to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych graczy z miasta Strzelce Opolskie i miast ościennych. Żaden internet radiowy w Strzelcach Opolskich nie jest w stanie zaoferować amatorom gier takich parametrów i takiej stabilności, jak innowacyjny światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My oferujemy Ci znacznie więcej! Z internetem światłowodowym AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią internet albo zwiększą ping, oglądając telewizję cyfrową, ściągając na dysk duże pliki czy aktualizując oprogramowanie. Ryzyko rozłączenia jest bliskie zeru.

Internet w Strzelcach Opolskich z umową SLA – propozycja dla klientów biznesowych

Szczegółowe parametry internetu AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy precyzuje pisemna umowa SLA. Nie musisz się martwić o szybkość ani stałość działania internetu, a tym samym o ciągłość pracy. W razie jakichkolwiek problemów z eksploatacją naszego internetu możesz zawsze liczyć na błyskawiczne i skuteczne wsparcie inżynierów AirMAX. Umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług precyzuje również czas maksymalnej reakcji na zgłoszoną awarię. Otrzymujesz internet dla firmy z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Strzelce Opolskie – testuj za 0 zł przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy nasze deklaracje znajdują odbicie w praktyce. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, masz szansę skorzystać z bezkosztowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz interesującą Cię usługę (np. telewizja i internet Strzelce Opolskie) przez 2 tygodnie, a następnie podpisujesz umowę lub rezygnujesz. Bez żadnych kosztów ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, poznaj tani internet na kartę w Strzelcach Opolskich – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Strzelce Opolskie z dostawą i aktywacją w 24h

Pora na Twój ruch. Z przyjemnością porozmawiamy o naszych rozwiązaniach i przygotujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy dostarczymy Ci nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Poznaj nową jakość Internetu

Czy wiesz, że Twój Internet może być szybki i tani jednocześnie? Internet AirMAX to super szybkie, stabilne łącza NeoConnect w doskonałej ofercie cenowej. Sam decydujesz o prędkości swojego Internetu i długości trwania umowy, a tym samym, ile wyniesie Twoja miesięczne faktura. Możesz również wybrać opcję na kartę – bez żadnych zobowiązań. Ściągasz ile chcesz, przeglądasz swobodnie strony www, oglądasz filmy online i komunikujesz się z bliskimi zawsze z tą samą, rewelacyjną prędkością i bez limitów. Na prawidłowością działania usługi czuwają nasi konsultanci. Wypróbuj Internet AirMAX za darmo przez 30 dni.

Uruchom bezpłatnie SPEED TEST i sprawdź prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w mieszkaniu bądź w biurze? Denerwuje Cię zbyt długie oczekiwanie na wczytanie strony? Zwykle nie możesz ściągnąć żadnego klipu? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z postanowieniami umowy szybkość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz ponadto możliwość włączenia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów na całej kuli ziemskiej.

Ponadto oferujemy Ci możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze przyjaciółmi. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z opisem usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 23

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 1280

 

© 2023 Airmax.pl